Oma panuse saad anda nii rahalise annetuse, partnerluse korras või hakates vabatahtlikuks. Kui oled valmis kaasa lööma Eesti laste ja peredega tegutseva võrgustiku ja sellega koos iseenda arendamises – võta ühendust võrgustiku tegevjuhi Reili Rannaga.

Kontakt:
Reili Rand
E-mail: reili.rand@huvikaitse.ee
Telefon: 56479773

Iga panus on teretulnud!

Rahaliseks annetuseks: Lapse Huvikaitse Koda vajab järjepidevaid toetajaid, kelle panus on abiks MTÜ Lapse Huvikaitse Koja eesmärkide elluviimisel. Ka Sinul on võimalus oma osa anda toetades meie tegevust rahaliselt, MTÜ Lapse Huvikaitse Koja arveldusarve on: EE292200221057518492 (Swedbank). Makse selgituseks märgi „annetus”.
*Lapse Huvikaitse Koda kuulub tulumaksusoodustusega ühingute nimekirja.

 

Toetamiseks: Pakume äriettevõtetele, fondidele ja eraisikutele võimalust toetada meie tegevust. Kui soovite panustada meie eesmärkide elluviimisesse, teeme ettepaneku sõlmida meiega partnerleping. Partnerina on teil võimalus toetada võrgustiku tegemisi ja seeläbi anda isiklik panus Eesti laste heaolu ning õiguste tagamisse. Omalt poolt pakume võimalust olla kursis ühingu tegemistega infokirja kaudu  ja pidada teid hea sõnaga meeles nii sotsiaalmeedias kui saada oma kindel koht meie kodulehel www.huvikaitse.ee.

Partnerlus ei tähenda ainult rahalist panustamist, vaid oodatud on ka lisatugi erinevate toodete ja teenuste näol. Lisainfoks võta julgelt ühendust!

 

Tule vabatahtlikuks: Lapse Huvikaitse Koja võrgustik otsib oma meeskonda teotahtelisi vabatahtlikke! Maht pole väga suur, aga abi sellest väga mahukas.
Tegevust meil jätkub ja mida rohkem tegutseme, seda rohkem töökäsi, -päid ja -jalgu vaja on. Hetkel vajame aga eelkõige:

  • Kommunikatsiooni vabatahtlikku, kes aitaks meie sõnumeid ja tegevusi paremini nähtavaks ja kuuldavamaks teha.
  • Vabatahtlikku tõlketöödeks, kes aeg-ajalt mõned Euroopa poliitikadokumendid või seisukohad tõlgiks inglise keelest eesti keelde.

Muretsema ei pea, koorem pole liiga raske ning võimalik oma panust anda ka töökoha või õpingute kõrvalt. Nagu suur osa meist seda teebki.